L2 Koren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
L2 Koren

L2 Koren Server Forum


You are not connected. Please login or register

Polacy łączmy się..!! :)

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Polacy łączmy się..!! :) Empty Polacy łączmy się..!! :) Thu Mar 01, 2012 10:36 am

iFreeX

iFreeX

Siema Very Happy Duzo polaków bedzie grało?? Musimy sie trzymac razem zeby kosic brazyli Razz

2Polacy łączmy się..!! :) Empty Re: Polacy łączmy się..!! :) Thu Mar 01, 2012 11:22 am

iRv8

iRv8

mozemy zrobic klanik:P jak cos to pm w grze iRv8 Smile

3Polacy łączmy się..!! :) Empty Polacy łączmy się..!! :) Thu Mar 01, 2012 11:50 am

iFreeX

iFreeX

spoko Smile zobaczymy czy wbije jakis klan, jak nie to ja cos stworze, zrobimy ally i bedzie good Razz

4Polacy łączmy się..!! :) Empty Re: Polacy łączmy się..!! :) Thu Mar 01, 2012 12:12 pm

iRv8

iRv8

dylemat mam jaka postac zrobic Razz

5Polacy łączmy się..!! :) Empty Force Fri Mar 02, 2012 1:29 pm

eyeopeness



Tutaj Polacy, przejmujemy ten serwer:D

6Polacy łączmy się..!! :) Empty Re: Polacy łączmy się..!! :) Fri Mar 02, 2012 1:33 pm

iFreeX

iFreeX

Oczywiscie Very Happy jakby cos to mam klan z AIO


FragMakers - Rekrutacja PL/ Recruting ENG

W grze PM FreeX or Juzio

7Polacy łączmy się..!! :) Empty k Fri Mar 02, 2012 1:34 pm

eyeopeness



NApewno sie doezwe, dziala juz mzoe serv? bo niewiem co sie dzieje

8Polacy łączmy się..!! :) Empty Re: Polacy łączmy się..!! :) Fri Mar 02, 2012 1:36 pm

iFreeX

iFreeX

Jeszcze nie. Gm dodaje jakies zabezpieczenia i drobne rzeczy koryguje. Za kilka min bedzie On Razz

9Polacy łączmy się..!! :) Empty i Fri Mar 02, 2012 1:38 pm

eyeopeness



Mysle ze dosc spora ekipa z mojej strony wejdzie na ten serwer, zbieralismy ją na wypadek gdyby poprzedni serwer padł i tak sie stało, dzieki temu mamy ze sobą kontakt.

Daj jakies namiary z gg jak mzoesz, bedzie latwiej sie zgadac

10Polacy łączmy się..!! :) Empty Re: Polacy łączmy się..!! :) Fri Mar 02, 2012 1:45 pm

iFreeX

iFreeX

Ok Smile napisalem Ci priva Smile z numerem gg.

11Polacy łączmy się..!! :) Empty Re: Polacy łączmy się..!! :) Fri Mar 02, 2012 2:36 pm

abecikxp

abecikxp

Leje na to kto skąd jest pekuje /pvp każdego kogo widzę... A swoją drogą nie ma to jak ujebać polaka który potem płacze ci na shoutcie że przyjdzie z kolegami itp ;DD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum